Pompy ciepła

Opis

Pompy ciepła

Pompy Ciepła powietrze-woda

Pompa ciepła powietrze woda to obecnie najbardziej popularny system do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła znajduje zastosowanie w nowych, jak i modernizowanych budynkach z istniejącymi grzejnikami. Jej eksploatacja jest wyjątkowo opłacalna, a wpływ na środowisko naturalne minimalny, dlatego pompa ciepła stanowi idealną alternatywę dla starych kotłów. Pompy ciepła to nie tylko rozwiązanie dla budynków mieszkalnych, z powodzeniem można je zastosować w budynkach biurowych czy budynkach użyteczności publicznej.

Dzięki pompie ciepła Panasonic Aquarea nawet 80% energii cieplnej pobierane jest z powietrza atmosferycznego

Pompa ciepła Aquarea przechwytuje energię cieplną z otaczającego powietrza i wykorzystuje ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń oraz na potrzeby ciepłej wody użytkowej, a w razie potrzeby nawet do chłodzenia domu. Pompa ciepła to obecnie najbardziej wydajne i ekologiczne źródło ciepła. Dzięki pobieraniu energii z otoczenia, pompa ciepła ma bardzo wysoką sprawność znacznie przekraczającą 100%.

System pomp ciepła – Najwyższy komfort, wydajność i energooszczędność

Bezobsługowy system pompy ciepła do nowych i modernizowanych domów. Efektywna i wydajna praca systemu pompy ciepła, nawet w skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych pozwala na oszczędności kosztów ogrzewania. Bogata oferta modeli typu Split, All in One czy Monoblok pozawala dopasować rozwiązanie do każdego budynku. Możliwość sterowania pompą ciepła przez aplikację Smart Cloud w telefonie oraz zdalny monitoring systemu przez instalatora za pomocą Service Cloud czyni system całkowicie komfortowym w użytkowaniu. Przyjazne dla środowiska rozwiązanie, z certyfikatem Passive House dla wybranych modeli to najlepsza oferta pomp ciepła na rynku.

5 lat grawancji

Budo – Therm jest akredytowanym instalatorem pomp ciepła powietrze woda marki Panasonic oraz Hisense. Dzięki temu nasi klienci otrzymują gwarancję wydłużoną aż do 5 lat.

Dotacje aż do 35 200 zł

Nasz firma zajmuje się kompleksową usługą pozyskania dofinansowania w wykości aż do 35 200zł na zakup oraz montaż pompy ciepła z programu ,,Czyste Powietrze’’. Program ten przeznaczony jest dla budynków modernizowanych, dla których pozwolenie na budowę zostało wydane przed 01.01.2014r.
Istnieje również program poświęcony nowym budynkom – ,,Moje Ciepło’’, w którym można uzyskać dotację w kwocie do 7 000 zł.

 

Kontakt.

BUDO-THERM WOJCIECH KŁOS

Adres:
Sienkiewicza 3a
95-082 Dobroń
Czynne pn – pt 7.00-15.00

NIP:
731-19-68-782

Regon:
362535120

 

Biuro we Wronowicach

Biuro w Dobroniu